.

.

New
chengzui Д-допрете го за да NP-FZ100 Атарот на Батеријата Извиткани Моќ Кабел Адаптер, Камера Напојување енергетски Кабли, Погоден за ILCE-A9 A7III A7R3 A7M3 A7M4 A7RM3 A7R4

chengzui Д-допрете го за да NP-FZ100 Атарот на Батеријата Извиткани Моќ Кабел Адаптер, Камера Напојување енергетски Кабли,

DEN 1066.56

Тековен
Во продавницата

✔ Погоден за : ILCE-A9 A7 III A7 R3 A7 R4 A7 M3 A7 M4 A7 RM3 серија камера. ✔ Целосно декодираната атарот на батеријата, може да се прикаже моќта на камерата, нема грешки се пријавени кога подигнување, камерата автоматски ќе се вклучи кога е вметната, изградена-во најновата напредни декодирање коло и висока ефикасност чекор надолу коло, вклучувајќи обратна вметнување заштита, обратна заштита, overvoltage заштита, и прекуструјна Заштита, краток спој заштита. ✔ Применливи батерии : V-планината батерии и Антон батерии. ✔ Мали димензии, лесно да се спроведе. ✔ Декодирање метод : целосно декодирање. ► Карактеристики : Погоден за : ILCE-A9 A7 III A7 R3 A7 R4 A7 M3 A7 M4 A7 RM3 серија камера.Целосно декодираната атарот на батеријата, може да се прикаже моќта на камерата, нема грешки се пријавени кога подигнување, камерата автоматски ќе се вклучи кога е вметната, изградена-во најновата напредни декодирање коло и висока ефикасност чекор надолу коло, вклучувајќи обратна вметнување заштита, обратна заштита, overvoltage заштита, и прекуструјна Заштита, краток спој заштита.Применливи батерии : V-планината батерии и Антон батерии.Мали димензии, лесно да се спроведе.Декодирање метод : целосно декодирање.► Спецификација : Материјал : Plastic Input Напон : 11-20 VOutput Напон : 8 VCable Должина : Околу.35cm / 13.78 in After се Протега : Прибл.100cm / 39.37 in Net Тежина : 56g► Пакетот Вклучува : 1 x Атарот на Батеријата▲ Забелешка : ве Молиме овозможи 1mm грешки поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Останатите карактеристики

Material:
Plastic
Input Voltage:
11-20V
Output Voltage:
8V
Cable Length:
Approx.35cm / 13.78in
After Stretching:
Approx.100cm / 39.37in
Net Weight:
56g
► Package Includes:
1 x Dummy Battery :
▲ Note:
Please allow 1mm errors due to manual measurement. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
Обновено

Слични понуди