.

.

New
TANKE 3Pcs Агол Полица Лебди Агол Полица Лебди Агол Полица на Ѕидот-Монтирани Складирање Рек полици за книги Дома Мебел Канцеларија Оркестарот

TANKE 3Pcs Агол Полица Лебди Агол Полица Лебди Агол Полица на Ѕидот-Монтирани Складирање Рек полици за книги Дома Мебел

DEN 490.80

Тековен
Во продавницата

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Земете овие полици за да го вклучите катче во домот и корисни чување и прикажување на просторот.Чувајте ги вашите соба организиран и средена бесплатно со елегантно складирање на вашите книги, Цд-а, вазни, фото рамки или повеќе.Полица само одговара за прав агол агол од 90 степени.Без видливи конектори или бесење на хардвер.Направени од премиум ПВЦ, овој ѕид полица е многу издржлив и лесен за чистење и користење.Бела боја во модерен стил, совршен за вклопи во секој ентериер.Донесе дома да се создаде дополнителен простор за складирање.Опис : во Овој простор за заштеда на ѕид полица ви овозможува да ги чувате вашите соба организиран и средена бесплатно со елегантно складирање на вашите книги, вазни, слики семејството, Цд-а, колекционерски предмети и други украси во вашата дневна соба, канцеларија или кујна.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ПВЦ Боја : Бела Мала Ѕид Полица Големина : Прибл. 19*19*18.5 cm/7.48*7.48*7.28 во Медиум Ѕид Полица Големина : Прибл. 22*22*21.5 cm/8.66*8.66*8.46 во Голем Ѕид Полица Големина на : 26*26*25.5 cm/10.24*10.24*10.04 во Тежина : Околу. 643g Овој производ може само да се носат тежина од 5 kg и под Пакет се Вклучени : 3 * Агол Ѕид Полици Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард. 3. Ве молиме имајте во предвид дека овој производ само мечки тежина од 5kg и подолу.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди