.

.

New
ВЕРУВАМ-ВО Гравитација Airbrush попрофесионално/Спреј Пиштол Нокти Мулти-Цел Прецизност 0.3 mm Airbrush Уметнички Занает Ликовен Уметник Тетоважа Уметност Боја Пенкало Спр?

ВЕРУВАМ-ВО Гравитација Airbrush попрофесионално/Спреј Пиштол Нокти Мулти-Цел Прецизност 0.3 mm Airbrush Уметнички Занает

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

- Двоен-акција предизвика воздух-боја контрола. - Лесен за ракување и лесно го отворите списанието latch за брзо вчитување со една рака. - Активирањето не се заклучи на системот за безбедност, која им овозможува на корисниците да се утврди количеството на воздух и течност објавени. - Идеален за уметнички дела, ноктите уметност, убавина, телото уметност, сликарство, торта декорација и така натаму. - Идеален за почетник да напредни уметници, лесно за работа.Спецификации : Течност шише капацитет : 20cc, 40cc Материјал : Airbrush : бакар и алуминиум Течност Шише : пластика Пакет тежина : 0.219 кг Пакет Големина(L x W x H) : 20.00 x 11.00 x 4.50 cm / 7.87 х 4.33 x 1.77 инчи Пакет Содржина : 1 x Воздух Четка, 1 x Млазницата, 2 x Течност Шише, 1 x Airbrush Комплет за Чување, 1 x англиски јазик Прирачник за Корисникот се Користи за декорација на торти.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди