.

.

New
ZSXGZL 1 Пар 50mm Barbell Јака Заклучување Клипови Гира Тока Олимписки 2 Дигање Бар Стегач за Фитнес Салата за Вежбање Тело Зграда

ZSXGZL 1 Пар 50mm Barbell Јака Заклучување Клипови Гира Тока Олимписки 2 Дигање Бар Стегач за Фитнес Салата за Вежбање

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Материјали : Најлон + TPR.Стабилна Кревање : Секој пат кога ќе почнете да пумпа железо, можете да уживате во совршено избалансиран и стабилна кревање.Овие barbell јаки се спречи вашиот плоча од тресење или wagging за време на вежбање.Брзо Стегање и Ослободување : Поминуваат повеќе време за кревање на тешки предмети и да се намали времето на користење на тежината на barbell.Само притиснете го копчето за latch да се обезбеди јака, потоа подигнете го latch да ја ослободи својата сила.Цврстата Структура : обични пластични клипови се кршливи и лесно да се носат.Овие barbell клипови се направени од не 'рѓосувачки челик и ABS делови и ќе не' рѓа, крек, скрши или да искриват.Безбедноста на Прво место : Овие barbell тежина стеги се со цел да се подобри безбедноста на салата.Клипот ќе се спречи тешка barbell од лизгање исклучите barbell и притискање на подот.Најдобар Подарок : Знаете некој кој зема железо пушењето секој ден сериозно?Овој пар на barbell тежина јаки е одличен подарок за bodybuilders на Божиќ, денот на Благодарноста или родендени.Опис : 1. Специјалниот дизајн на јака обезбедува безбедна плоча фиксација на барот. 2. Безбедност дизајн, нема да ја оштети хром слој, а исто така и ефикасно да се спречи лизгање на barbell плоча. 3. Нашите weightlifter стеги се повеќе еластични и потрајни од други стеги. 4. Погоден за кревање, покачен push-up прозорци, deadlifts, клупа притиска или било која друга вежба со користење на 2 инчен barbells.Карактеристики : Материјал : Најлон + TPR Внатрешниот прстен со дијаметар од 2 инчи Боја : Црвена / Црна / Сина / Жолта/ Розова/ Зелена Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење.Пакување листа 1 пар Barbell Менгеме.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди