.

.

New
Девојки Изолирани Ски Јакна + Панталони Windproof Водоотпорен Snowsuit (САД 4 - НИ 16)

Девојки Изолирани Ски Јакна + Панталони Windproof Водоотпорен Snowsuit (САД 4 - НИ 16)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Водоотпорен + Windproof : Површинскиот слој водоотпорен дише слој, средно ниво на high-end влакна ткаенини, ски јакни површината употреба Texapore водоотпорен мембрана, ефективна водоотпорен, ладно доказ, windproof, дише.АНТИ-СТАТИЧКИ : Обложени ткаенина додава анти-статички функција, која е далеку од проводен слој формира на површината на hydrophobic влакна, на влакна хидрофилна површина, но, исто така, им овозможува на влакната на површината јонизирачки зрачења, ефикасно спречување статички електрицитет.Водоотпорен : 10000mm Дише : 10000mm Ладни услови : -30 степен топло.Одговара за многу активности на отворено, таквите како скијање, пешачење, качување, патуваат, логорување и други зимски активности на отворено, оваа светла боја ски јакна ќе го направат вашиот деца повеќе привлечни и многу примамливо.Ако еден јакна или панталони не одговара на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе excange за вас!.Висок Квалитет На Полиестер Ткаенини.Водоотпорен + Windproof.АНТИ-СТАТИЧКИ.Повеќе Џебови.Згусне Руно Обвивка.Висок Квалитет На Полиестер Ткаенини.Водоотпорен + Windproof.АНТИ-СТАТИЧКИ.Повеќе Џебови.Згусне Руно Обвивка.Користете водоотпорен материјал, од студ.Отстранлив ремени, Лепенка snap може да се прилагоди половината големина.Нога openning со windproof здолниште, ефикасно против ветер, дожд и снег.Еластичен појас, не се тесни, носат повеќе удобно!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди