.

.

New
SITKA Опрема Мажите Икона Pullover Hoody

SITKA Опрема Мажите Икона Pullover Hoody

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Други.Направени во САД или Увезуваат.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - Ова SITKA Опрема Икона pullover hoody е направен од памук, полиестер мешавина ткаенина која е мека уште солиден и е направен со памук расте во U. S. услужни и УДОБНО - Ова меки и удобни pullover hoody се достапни во различни бои и со трајни SITKA Опрема логото дека нема да кора или исчезнат.СТИЛСКИ & РАЗНОВРСНА - Долги ракави pullover hoody со Sitka логото создава стилски изглед.Тоа е лесно да се совпадне со фармерки за секоја прилика и е одлична за благо на ладно време.ДОЛНАТА СТРАНА ЏЕБОВИ - Трајни и големи кенгур страна џебови на предната страна на hoody ги задржи вашите раце топли и чување на мали предмети за време на движење.SITKA СЕКОЈДНЕВНА облека - Дали обука за лов, да работи на земјиште или навигација неизследвани места, SITKA Секојдневни производи реализација на истото ниво на квалитет и перформанси надвор од теренот, како што го прават во тоа.SITKA ОПРЕМА МАЖИТЕ ИКОНА PULLOVER HOODY Дизајниран за удобност и класичен добар изглед, Иконата Pullover Hoody е сигурен да стане вашиот одат-да се излезе од миење, во секое време.Оваа мека и удобна логото hoody е направен од памук, полиестер мешавина ткаенина и карактеристики SITKA логото на градите.Заслужуваат опрема што работи толку тешко како што го прават.SITKA Секојдневни производи реализација на истото ниво на квалитет и перформанси надвор од теренот, како што го прават во тоа.Повик Икона pullover hoody се дизајнирани да се приспособат на раслојување за повеќе флексибилност од почетокот до крајот на сезоната клима.Со Sitka Носат Логото на вашиот животен стил не е дефиниран од страна сезона датуми.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди