.

.

New
Шампион во машка Обратна Ткаат Pullover, Левата страна на Градите C

Шампион во машка Обратна Ткаат Pullover, Левата страна на Градите C

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 82% Памук, 18% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење. 1.25 инчен везени C лого.C логото парче на левиот ракав.Тешка категорија на руно (12 мл).Намалување на крстот-жито за да се намали должината намалување.Двојно игла конструкција за дополнителна издржливост.Лабава одговара.Потпис на 1 x 1 ребро страна панели, за зголемување на опсегот на движење.Пред kanga џеб.Памук drawcord со заврзана завршува.Размислуваат надвор од салата!Шампион Автентични Оригиналите се атлетски носат класици во тек со најновите во ткаенина и модата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди