.

.

New
ZHGYD Мулти-слој Мачка Гнездо И Мачка Дрво Интегрирани Мултифункционален Цврсто Дрво Сисал Мачка Фаќање Колона

ZHGYD Мулти-слој Мачка Гнездо И Мачка Дрво Интегрирани Мултифункционален Цврсто Дрво Сисал Мачка Фаќање Колона

DEN 17231.76

Тековен
Во продавницата

Вашите мачки може да игра слободно, да обезбеди дополнителна забава за нив.На проширува и задебелена база поддржува горниот колона, која го зајакнува општата стабилност.Мачките лесно и безбедно да се фрлиш вклучите или исклучите оваа мачка качување рамка.Со тоа, мачката нема да нула вашиот мебел повеќе.Тоа им помага на мачки се ослободат нивните стрес и да ги задржи од clawing вашиот скап мебел.Вашите мачки може да игра слободно, да обезбеди дополнителна забава за нив.На проширува и задебелена база поддржува горниот колона, која го зајакнува општата стабилност.Мачките лесно и безбедно да се фрлиш вклучите или исклучите оваа мачка качување рамка.Со тоа, мачката нема да нула вашиот мебел повеќе.Тоа им помага на мачки се ослободат нивните стрес и да ги задржи од clawing вашиот скап мебел.【Пакет】 : 1 piece Note : 1. Ве молиме бидете сигурни да се измери вашето куче или мачка за точни големината пред купување за да се обезбеди совршено се вклопуваат.2. Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.3. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.ве молиме прифатете го 1-3 см грешка.Забелешка : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди