.

.

New
DFDDTOmpj Мачка Дрво Мачка Мост Качување Рамка Дрво Домашно Милениче Мачка Дрво Куќа Кревет Hammock Сисал Гребење Пост Мачка Мебел Мачка Играчка Мачка Полици

DFDDTOmpj Мачка Дрво Мачка Мост Качување Рамка Дрво Домашно Милениче Мачка Дрво Куќа Кревет Hammock Сисал Гребење Пост

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

●Добро дизајниран мачка hammock нежно го држи мачка како љубовникот прегратка. ●Сон земјиште цврсто дрво кат маратон рамка. ●Природно дрво, ситно полиран. ●Триаголник е стабилен и не се тресат. ●Висока густина брановидни хартија.Материјал : Wood Size : 89*38.7*109cm.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди