.

.

New
Yosoo 4 во 1 Преносни Аквариум Cleaning Tool Поставите Издржлива Риба Резервоарот Почиста Четка за Домашна Градина Аквариум Базен Езерца

Yosoo 4 во 1 Преносни Аквариум Cleaning Tool Поставите Издржлива Риба Резервоарот Почиста Четка за Домашна Градина Аквариум

DEN 203.76

Тековен
Во продавницата

? СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : ABS пластика, материјал е лесен и удобен. ?СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : ABS пластика, материјал е лесен и удобен. ?ДОБРО ЧИСТЕЊЕ : Риба нето, лопата, потоне клип, четка четири-во-едно моќно, добро чистење ефект, што го прави аквариум одржување толку едноставно како што може да биде. ?УДОБЕН АЛАТКА : Погодно собранието, лесно да се размонтираат, без алатки. ?ПОЧИСТА ПУМПА : Лесен за употреба почиста пумпа за аквариум. ?ЕФЕКТ на ЧИСТЕЊЕ : да се Отстрани валкани работи, од дното на вашиот аквариум ефикасно.ABS пластика, материјал е лесен и удобен.Риба нето, лопата, потоне клип, четка четири-во-едно моќно, добро чистење ефект, што го прави аквариум одржување толку едноставно како што може да биде.Удобен собранието, лесно да се размонтираат, без алатки.Отстрани валкани работи, од дното на вашиот аквариум ефикасно.Лесен за употреба почиста пумпа за аквариум.Држи аквариум чиста, му дава на вашиот риба убав животната средина.

Останатите карактеристики

Material:
High Quality ABS Plastic
Product Size:
42-46cm / 16.5 x 18.1inch
Package List:
 
1 x Clip :
1 x Shovel :
1 x Net :
1 x Brush :
1 x Pipe :
1 x Handle :
Обновено

Слични понуди