.

.

New
Prettyia Рака Св Пумпа Св Трансфер Пумпа Течност Течна Вода На Гас Бензин Syphon

Prettyia Рака Св Пумпа Св Трансфер Пумпа Течност Течна Вода На Гас Бензин Syphon

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Со оваа алатка, вие може да се отстрани нечистотијата од дното од вашиот аквариум.Воздушна пумпа за вода контрола, малку притиснете го се додека водата одвод автоматски.Лесно да користите размена на инстант св чакал вакуум.и таа е направена од нетоксични пластични материјали.Високо квалитетен и задебелена цевка, се повеќе издржливи.Оваа алатка е лесно да се инсталира и користи.Опис : - Оваа алатка е лесно да се инсталира и користи. - Со оваа алатка, вие може да се отстрани нечистотијата од дното од вашиот аквариум. - Лесно да користите размена на инстант св чакал вакуум.и таа е направена од нетоксични пластични материјали. - Воздушна пумпа за вода контрола, малку притиснете го се додека водата одвод автоматски. - Висок степен и задебелена цевка, се повеќе издржливи.Спецификација : - Материјал : Пластика - Должина На : Прибл. 170 см/66.93 inch Package Вклучува : 1 Парче Риба Вода Tube Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од големината погоре.Dueto на светлосни ефекти, monitor settings, итн.Таму би можело да биде someslight разлика во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Ние во голема мера го цениме за изборот нашата продавница.Ве молиме да ги проверите деталите на нашите производи во описот внимателно пред да купите.Ви благодариме!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди