.

.

New
Виски Decanter Поставите Домот машина за миење Садови Безбедно Чаша Алкохол Бурбон Decanter Ултра-Јасност Стакло, Кутија виски decanter

Виски Decanter Поставите Домот машина за миење Садови Безбедно Чаша Алкохол Бурбон Decanter Ултра-Јасност Стакло, Кутија

DEN 1632.00

Тековен
Во продавницата

Елегантно се прикаже и се прелива вашиот скоч виски бурбон вино или вода. [Рачно изработени] : Уникатен дизајн елементи Секој вино decanter е направен од високо-одделение кристално стакло и шармантна лебди стакло лопата.Тоа има стакло затка со гумена база, што го задржува вашиот миленик духови и отрови.Вкус и арома. [Солиден и издржливи] : Рок очила се цврсти, тешки-должност база, удобно да го допрам, густи и дебели очила, речиси трајни, машина за миење садови безбедно и издржливи, доволно да ги задржи сјајна за многу години да дојде. [100% олово-слободен] : Нашата виски decanter комплет е направена од олово-бесплатно, не-токсични, ултра-чисто стакло и помина строги стандарди за квалитет за да се обезбеди да го добиете најдоброто пие услови и да се задржи вкусот на алкохолни пијалоци. [Совршен Подарок] : големиот капацитет 900 ML decanter и четири 320 ML виски очилата се опремени со прикажување кутија, која е многу погодна за давање на подарок.Тоа е идеален подарок за свадба годишнина, роденден, денот на таткото и на Божиќ.Објектот Тежина : 500 Grams Material : Pc Our професионални занаетчии се комбинираат безвременски дизајн со модерен стил да ви донесе рафинирани, рафинирани и супериорен стакло.Тешки и избалансирано, исто како и вашиот Скоч виски, на decanter hourglass дизајн салда и smoothes The колекции се изработени од олово-слободен ултра-чисто стакло за да се обезбеди вашите пијалоци остане топол и безбеден за секојдневна употреба.Со изработка и внимание на детали, оваа decanter е погодна за сите типови на вина, вклучувајќи рум, водка и текила, што го прави одличен избор за секое семејство.Овие прекрасни бело вино decanter поставува имаат совршен изработка и се совршен подарок за свадби, ангажмани, годишнини, родендени или Денот на Таткото.Материјал : висок квалитет на води-слободен crystal Color : transparent900ml виски decanter : 20*25.5cm320ml виски очила : 8.5*9.5 cm Features : дебела основа за стабилност и отпорност на breakage Bag : 1* Виски Decanter4* Виски glasses1* Подарок box Great подарок и разговор парче на било која партија.Исто така, може да се користи за да им служи на вода, сок, iced чај и други пијалоци.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди