.

.

New
Gua Ша Камен Стружење Плоча рачно изработени за Возрасни се Користи за Промовирање на Циркулацијата на Крвта за Здраво Тело за Затоплување На Меридијаните

Gua Ша Камен Стружење Плоча рачно изработени за Возрасни се Користи за Промовирање на Циркулацијата на Крвта за Здраво

DEN 1082.16

Тековен
Во продавницата

Одберете природно дрво, без мирис, без формалдехид, заштита на животната средина производи.Одберете природно дрво, без мирис, без формалдехид, заштита на животната средина производи.Различни radians за различни делови, контактирајте со широк спектар на кожата.Усвојување полирање процес, површината е глатко, без брус, текстурата е јасно и природни.Длабоко бразди за брзо масажа ефект, стружење голема површина, отпорни на абење и издржливи.Без лизгање, без оштетување на кожата, голем простор, погоден за различни делови од телото да масажа.Функција : 1. Без лизгање, без оштетување на кожата, голем простор, погоден за различни делови од телото да масажа.2. Усвојување полирање процес, површината е глатко, без брус, текстурата е јасно и природни.3. Одберете природно дрво, без мирис, без формалдехид, заштита на животната средина производи.4. Различни radians за различни делови, контактирајте со широк спектар на кожата.5. Длабоко бразди за брзо масажа ефект, стружење голема површина, отпорни на абење и издржливи.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Стружење Стап Материјал Димензии (Прибл.) Погоден Дел 1 Стап Дрво 39cm / 15.4 во Рамената и вратот, екстремитетите, underarms, нозете, градите, задникот, стомакот На 2-ри Стап Дрво 43.5 cm / 17.1 во Рамената и вратот, екстремитетите, underarms, нозете, градите, задникот, стомакот 3 Стап Дрво 48.5 cm / 19.1 во Градите, грбот 4 Стап Дрво 52.5 cm / 20.7 во Градите, грбот Пакет Листата : 4 x Стружење Стап.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди