.

.

New
Тактички Закрпи на Американското Знаме со Череп, Поткрепени со Кука и Јамка за Употреба на Ранци Капи Јакни Униформи, Воена Војска Моралот Амблеми, Големина 3x2 Инчи

Тактички Закрпи на Американското Знаме со Череп, Поткрепени со Кука и Јамка за Употреба на Ранци Капи Јакни Униформи, Воена

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Печ големина : 3"(W) x 2"(H).Поддржани со кука & јамка за лесно приврзаност кон тактички ранци, капи, јакни, панталони, униформи и опрема итн.Квалитетот тестирани и обезбедена за максимална издржливост, лесно да се отстрани и да се мијат.Целосно извезени, одлична декорација за активности на отворено, или само за вашата колекција хоби.Може да се користи со Кондор, Брзиот Доминација, Rothco и други Оператор / Изведувачот Капи.Печ големина : 3"(W) x 2"(H) Поддржани со кука & јамка за лесно приврзаност кон тактички ранци, капи, јакни, панталони, униформи и опрема итн.Квалитетот тестирани и обезбедена за максимална издржливост, лесно да се отстрани и wash Fully везени, одлична декорација за активности на отворено, или само за вашата колекција hobbies Can се користи со Кондор, Брзиот Доминација, Rothco и други Оператор / Изведувачот Капи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди