.

.

New
Daron SkyMarks Air France A220-300 1/100 SKR1095

Daron SkyMarks Air France A220-300 1/100 SKR1095

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Лиценциран со Airbus.Дел од Sky Marks линија.објектот пакет димензии : 16.0 L x 8.0 W x 4.0 H (инчи).објектот пакет тежина : 1.5 килограми.Колекторот.Патникот.Авионот ентузијасти.На авантурист.Пилотот.Можеби : ).Моделите се многу детални за да одговара на вистинската работа.Модели се Точно-на-скала.Моделите се направени од висок квалитет, тешки, издржлива пластика, материјал кој изгледа неверојатно и се достапни.Модели се цврсти-трупот на авионот.Модели се официјално лиценцирани.Snap-одговара дизајн им овозможува на нашите модели за да се состави со леснотија.Без лепак потребно.Нема хаос.Помалку време ставање заедно и повеќе време покажувајќи го исклучите.Модели доаѓаат со екранот стојат.Нови модели кои пристигнуваат редовно.Модели се ажурира за да ја одрази тековната авиокомпании.Различни авиокомпании, за да изберете од.Совршен за почетниците собирачи и ветерани.Модели се големи како сувенири или подароци за некој посебен.A220-300 1/100 Овој модел карактеристики солидна инјектирање моделирана пластична конструкција со многу детални графика.Сите модели се соберат во минути и да вклучува екранот стојат.Моделот е околу 15 инчи долг со 13 1/2 инчи wingspan.Колекторот.Патникот.Авионот ентузијасти.На авантурист.Пилотот.Можеби : ).Daron Во Светот Тргување, Inc.официјално е лиценциран со неколку од светските меѓународните авиокомпании.Што ова значи дека нашите модели се лиценцирани да настапат нивните логоа и дизајни за да ги даде на нашите модели автентичност.Нашите модели се не само вашата просек модели.Тие ги одразуваат модели кои ќе пренесен на и падна во љубов со.Официјално Лиценцирани Производи, исто така, значи дека кога ќе купите нашите предмети, одреден процент од продажбата оди на авиопревозниците.Не само што сте поддршка Daron во Светот Тргување, вие сте поддршка на вашите омилени авио компании и нивните бренд. @skymarksmodels. #skymarksmodels.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди