.

.

New
Бања Бомби, 5oz XXL Бања Бомба Подарок Собата Чиста Природни Етерични Масла Меур Бања за Навлажнувачки Сува Кожа, Утрешната Спа Бања за Вљубените Божиќ Подароци за Род

Бања Бомби, 5oz XXL Бања Бомба Подарок Собата Чиста Природни Етерични Масла Меур Бања за Навлажнувачки Сува Кожа, Утрешната

DEN 479.52

Тековен
Во продавницата

Мириса Ах-mazing!Само прашајте илјадници жени кои веќе се стопи настрана стресот со нашите Туш Steamer Ароматерапијата Различни Пакет.Бидејќи ние користете само чиста етерични масла и природата идентични мирис, можете да добиете вистински придобивки на арома терапија.Сет вклучува 6 Туш Топи : Лаванда, Нане, Лимон, Рузмарин, Јасмин, Чајно дрво.Кој релаксирачки спа искуство ќе ви се топи во првиот?.Убаво Подарок Спакувани : Можете да забележите, повеќето луѓе подарок ова за себе!И зошто да не?Но, само во случај кога тоа не е очигледно, тие, исто така, направи големи Мајки Ден Подароци, Валентин Подароци и порибување на додатен Божиќни Подароци!Па ако ви треба подарок идеи за девојка, сопруга подароци или било роденден подароци за жени во вашиот живот Туш бомби за жените прават совршена смисла, и, исто така, било етерично масло љубов мажи!.Најсилниот Мирис : Ние сме искусни оние другите туш пареа исто така, знаете оние кои се фалат најсилните мирис (но се ништо, но).Па така, Ако вие, како нас, уживајте силни мириси (но не луто и чудно), тогаш ќе го обожавате JClover Туш Пареа природни ароми кои ќе ви овозможи да се земе бавно, длабоки вдишувања и уживаат во секој релаксирачки момент.Пробајте го ова дома бањата за полнење сега, и да видиме.Се топат на Друго Место : Едноставно ставете едно од вашиот туш fizzies во аголот од вашиот туш.За најдобри резултати, не го потопувајте.Оставете невнимателни арома на whisk сте далеку во релаксација и да уживате во вашиот мал, но значаен момент на само грижа.И за разлика од другите туш таблети, JClover Туш Пареа се не се лизга, се безбедни за септички системи, вегетаријанци, и без суровост за комплетна чувствуваат-добар потопување.Совршен Подарок за Ароматерапијата Љубители : Ако обожаваат убави мириси и овластувањата на Ароматерапијата, ќе падне во љубов со нашите туш пареа.Откријте етерични масла кои имаат најголемо влијание во вашиот живот, за било на предизвиците на животот, кои доаѓаат на твојот начин.Изненадување вашиот сакан девојки; Расипат вашата сакана на Божиќ, на Вљубените, мајка на Денот на Мајката или пријател на нејзиниот роденден.Кога станува збор за спа подароци, одмор подароци или стрес олеснување подароци за жени, а нашите туш пареа самостојна.Боја : Бања Бомба-5oz Xxl.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди