.

.

New
HoodieBBQ JoJo е Бизарен Авантура Голема Површина Килими,Симпатична Аниме Цртан филм Графика Тепих Дневна Соба и Спалната соба Троседот Мат,Nonslip Doormat Кујна Бања Бања Душе?

HoodieBBQ JoJo е Бизарен Авантура Голема Површина Килими,Симпатична Аниме Цртан филм Графика Тепих Дневна Соба и Спалната

DEN 1218.96

Тековен
Во продавницата

Погоден за внатрешна, надворешна, влезот, бањата, подот, кујна, дневна соба, спална соба.Против пролизгување : задниот дел е дизајниран со пластични против пролизгување дизајн, кој има двојно против пролизгување ефект и се повеќе издржливи.Задржи вашето семејство безбедно во секое време!.За ентериерно уредување, тоа се идеални за украсување на вашата спална соба, дневна соба и децата соба со светли и шарени средина, која го задржува топлината во ладни зимски временски услови.Единствена шема на руг може да внесе нов дом декорација во својата соба, соба изгледа поубаво и децата сакаат повеќе.На душеци се погодно за транспорт, може да се брчките, но тоа е во ред.ќе бидете во можност да закрепне по отворањето на плочка за 1-2 дена.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди