.

.

New
Геометриски Не се Лизга Бања Мат Бушава Мека Микрофибер Livingroom Килим со Вода Абсорбента, Машина Перат,2,80x120cm(31x47inch)

Геометриски Не се Лизга Бања Мат Бушава Мека Микрофибер Livingroom Килим со Вода Абсорбента, Машина Перат,2,80x120cm(31x47inch)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

? Микрофибер Бања Мат лесно да се отстрани со вода, прашина, нечистотија и така натаму и одржување на дневната соба,купатило,кујна чисти подот. ?TPR Не се Лизга Бања Душеци : дното изберете еко-пријателски TPR не се лизга,не мириса,супер не се лизга и без оштетување на подот, и не се грижи за бања душеци пропадна отпор, да ги задржи на удобност и безбедност. ?Добар квалитет водоотпорни перформанси : на дното изберете TPR материјал,во целина,не празнината, за да може ефективно да водоотпорен; работ на заштитен материјал, фина изработка, можат ефикасно да се спречи отпадна вода. ?Издржливи и Нега : може машина перат.едноставно ја фрли целата мат во машина за перење, се мијат ладно, висат да се исуши или да се исуши станот.Ве молиме да не го користите фен или стави во топла вода.не кајгана или сува чиста.По продажбата-ние сме посветени на создавање на високо квалитетни и обезбедување на подобро искуство.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение, па дури и враќање на средствата.Не се Лизга Бања Mat Super абсорбента и удобно мека бања мат!Дисперзија на притисокот на твоите нозе, густата microfibers може да ви обезбеди дополнителна мекост.Удобно & Мазна : ги Штити нозете од ладна бања кат, нејзините посебни микрофибер изградба ви нуди екстра мекост!остварување на вашите нозе чувство како тоне во длабока облак додека сте на чекор од тоа.Вие исто така може да го најдете вашиот прекрасна миленици уживаат седи на оваа мека мат, исто така, може да биде одличен подарок за нив.Strengthend Против пролизгување Способност : Оваа анти-пропадна поддршка направени од издржлив TPR материјал има практично се лизга-отпор на кат површина.Можете да се чувствувате сигурно има нашиот производ во вашиот дом.Покрај тоа, нашите килим подлога може да се зајакне не се лизга способност за килими.Тој е направен од TPR пена, кој е издржлив, солза-доказ и перат ниска одржување материјал наменет за долгорочна употреба, чување на тепих закачени на подот додека обезбедување на удобност и омекнување под вашиот тепих.ПОСТАВЕН КАРАКТЕРИСТИКИ : √Погоден за underfloor греење√Достапен во многу бои и големини√Мека, густи и прекрасна microfibers√Лесно да се чистат, перат до 40℃правиме секој производ со нашето срце, и се надевам дека преку нашите напори, ние може да обезбеди секој клиент со висок квалитет и услуга.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди