.

.

New
Американското Знаме Бања Мат Сива Хајленд Крава Килим Гроздобер САД Знаме Бања Килими Farmhouse Диви Смешно Животно Хајленд Добиток Тепих Вратата Мат Црвена и Бела Гра

Американското Знаме Бања Мат Сива Хајленд Крава Килим Гроздобер САД Знаме Бања Килими Farmhouse Диви Смешно Животно Хајленд

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

✔️СУПЕР МЕКИ : бања килими е направен од 100% Кашмир-како и Микрофибер, Тоа е подебел кадифен од обичните бања килими,Заштита на твоите нозе од студот подот во исто време ја заштитува вашата кат од влага. ✔️НЕ се ЛИЗГА : Трајни TPR (Термо-Пластични-Гумени материјал) подлога со анти-се лизга на дното од PVC.Останете во место и заштита од лизгање. ✔️ВОДА АБСОРБЕНТА : Висок квалитет Кашмир брзо може да се апсорбираат водата од вашите нозе.Е дебела доволно(0.63 Инчи, Дебелина) и Не покаже нечистотија или коса што паѓа. ✔️ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Поради количка за пакување, таму ќе биде набори кога ќе се добие тоа.Стави ја на рамна од страна на рака, за време и тоа ќе се врати во себе во неговата оригинална состојба.Боја нема да исчезнат. ✔️МУЛТИ PUEPOSE : 20 x 32 Правоаголник Кат Мат може да е Погодна За Occation На Вратата, RV Camper Купатило,Ходник, Сала, Седи Соба, Спална соба, Кујна,Дневна Ходникот, Постоечкиот Прозорец, Под Стол,Пет Мат,туш килим, кујнски мијалник килим, вратата мат, перална килим и др. ♚♚ Животот почнува со овие интересни декоративни бања килими.Различни стилови, можете да го изберете!Направи вашата бања полично.Имаме Појавување на Туш Завеса со истиот дизајн на.Ако не можете да најдете на macthing бања завеса,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го разгледаме за тоа за вас. : ) ♚♚Карактеристики: Трајни и водоотпорен.Спречете го вашиот кат од влага.Многу абсорбента и брзо сушење.Се задржи топло во ладно време.Висока технологија Не се Лизга TPR поддршка.Лепило поддршка е издржлив и може да се мијат повеќе пати.Заштита на старите и децата од било која паѓа над или лизгање во бањата. ♚♚УДОБЕН И ЛУКСУЗЕН : Подебели и подобро изградена од повеќето други брендови.Одлично за бања, суета, одмор дома, господар бања, детска бања, гостин suite.Одличен подарок идеја за сите прилики, Божиќ,ноќта на Вештерките, Свадба, Татковци Ден, Мајки Ден, Валентин. ♚♚Машина Перат: Машина Перат Зачувај Вашето Време-Машина за миење со ладна вода на нежни циклус со благ детергент, не користат хлор или кајгана.Собори сува на ниска топлина или да се постават за да се исуши.Боја нема да исчезнат. ♚♚Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.♚♚Нашата Гаранција : Ако имате било каков проблем со овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас!Ние ќе ви помогнат во рок од 24 часа!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди