.

.

New
DLROJSL Туш Складирање Рек Организатор Бања Полици Шампон Фах Стојат Една Прачка Туш Носителот Бања Прибор (Боја : Стил C)

DLROJSL Туш Складирање Рек Организатор Бања Полици Шампон Фах Стојат Една Прачка Туш Носителот Бања Прибор (Боја : Стил

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Изработени од АБС материјал, бања полица, спаси бања простор, дренажа дизајн.Идеален бања полица за чување toiletries.Ѕид-монтирани бања пешкир рек, не ноктите, без вежби, без лепење, и силна носивоста.Бањата е добар помошник, висока вредност, погоден за сите видови на бања декорација.Бања полица над кадата е идеален подарок избор за Божиќ, свадба, родендени и годишнини.Изработени од АБС материјал, бања полица, спаси бања простор, дренажа дизајн.Идеален бања полица за чување toiletries.Ѕид-монтирани бања пешкир рек, не ноктите, без вежби, без лепење, и силна носивоста.Бањата е добар помошник, висока вредност, погоден за сите видови на бања декорација.Бања полица над кадата е идеален подарок избор за Божиќ, свадба, родендени и годишнини.Материјал : ABSColor : сива, black Size : 42x12x5.5cm Features : животната средина protectionpacking листа : 1* бања полица(Не вклучувајќи ја и други), забележува : Поради прирачник за мерење на погоре димензии, вистински производ големина може да биде малку поинаков од над димензии.Поради ефектите на светлосни ефекти, monitor settings, итн., на тон на боја на сликата може да биде малку поинаков од реалните на проектот.ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!Поради прирачник за мерење на погоре димензии, вистински производ големина може да биде малку поинаков од над димензии.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди