.

.

New
RSXNZK Туш Складирање, Бања Полица Туш Организатор Ѕид-Монтирани Нерѓосувачки Челик Удар Слободни Вшмукување Чаша Ограда на Мозоци, Бела

RSXNZK Туш Складирање, Бања Полица Туш Организатор Ѕид-Монтирани Нерѓосувачки Челик Удар Слободни Вшмукување Чаша Ограда

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик + смола (еколошки материјал, анти-корозија, нема рѓа).Карактеристики : изедначи површината, лесно да се чисти, три-слој со голем капацитет за дизајн, две инсталација методи, потрошувачка дупка дизајн, плус висок пораст на далечина, силна носивоста.Големина : 312x122x728mm (должина x ширина x висина).Инсталација метод : вшмукување чаша / ноктите за слободни лепак (водоотпорен и влага-доказ). 100% Задоволни Служба : Ние не само што обезбеди одлични производи, но, исто така, обезбедува одлична услуга, без оглед на тоа, ако имате било какви прашања, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди