.

.

New
Ѓумбирот 4634T/PC Kubic 24 Стаклена Полица, Полиран Хром

Ѓумбирот 4634T/PC Kubic 24 Стаклена Полица, Полиран Хром

DEN 3498.00

Тековен
Во продавницата

Се организира преку создавање дополнителен простор за складирање во вашата бања.Калено стакло полица обезбедува погодно место за да се прикаже украсни предмети.Солидна месинг изградба обезбедува најголема во убавината, трајност, и долго-траен перформанси.Вклучува трајни монтажа хардвер за сигурна инсталација.Како и сите од Ѓумбир луксузни додатоци производи, тоа е поддржан од страна на ограничен живот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди