.

.

New
LOSYU Правоаголник Вшмукување Агол Туш Када Полица, Складирање Комбо Организатор Нерѓосувачки Челик Жица Кошница Кујна, Тоалет Хардверски Додатоци за Бања

LOSYU Правоаголник Вшмукување Агол Туш Када Полица, Складирање Комбо Организатор Нерѓосувачки Челик Жица Кошница Кујна,

DEN 1207.44

Тековен
Во продавницата

- Удар бесплатна инсталација : Нема потреба за дупчење, без оштетување на ѕидот, прекрасен изглед, избегнете оштетување на ѕидовите. - Високо-Квалитетни Материјали : Изградени од нерѓосувачки челик се заштити од корозија & рѓа, калено стакло, обезбедува трајност и dependabilit. - Дното Шупливи Дизајн : Дупки во дното, одвод на вода, да ги задржи на сушење.ладење и вентилација, животната средина и здравјето. - Е применливо Сцена : Домот стилски изглед добро се вклопува во вашата бања оркестарот, модерен сокриени завртки дизајн.Услуга : Со цел да се добие соодветен полица, ве молиме Проверете Ја големината внимателно пред да го купат.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било која причина не сте задоволни од приемот на LOSYU полица и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.LOSYU Бања Полици има Едноставна стилски дизајн.Тоа е Функционален и може да совршен натпревар за вашиот дом и канцеларија.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик +ABSProduct Димензија : како на сликата show Install Стил : Вшмукување Чаша на Пакет : 1 x Бања Полица, Собранието Accessories Thank за посета на нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 24 часа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди