.

.

New
6 Pack Бања Сунѓерот Мека Туш Сунѓерот Пена Тело Сунѓерот Exfoliating Сунѓери за Чистење на Телото Scrubber Сунѓерот се Фаќа за Жени, Мажи, Деца

6 Pack Бања Сунѓерот Мека Туш Сунѓерот Пена Тело Сунѓерот Exfoliating Сунѓери за Чистење на Телото Scrubber Сунѓерот се

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Направени на влакна сунѓер, мека и абсорбента, дебела и лесно да се одржи, издржливи и долготрајни.Со виси јаже за да се откажам тоа во вашиот туш или во када, кука,и нека се исуши.Големина : прибл.15cm*9cm*5cm,мора да се има за секој бања и туш искуство.Тоа ќе создаде соодветна количина на пена, која е достапна за чистење на телото нечистотија во благ начин, нема потреба да се грижите за тоа што ќе им наштети на вашата кожа.Оваа пена тело сунѓерот карактеристики саќе површина од двете страни, се меки и нежни да се отстрани dirties форма на телото, exfoliating, во исто време, помогне да се намали флеки, темни дамки, и груба кожа.Спецификација : Направи на влакна сунѓер, мека и абсорбента, дебела и лесно да се одржи, издржливи и долготрајни Со виси јаже за да се откажам тоа во вашиот туш или во када, кука,и нека се исуши Големина : прибл.15cm*9cm*5cm,мора да се има за секој бања и туш искуство ќе создаде соодветна количина на пена, која е достапна за чистење на телото нечистотија во благ начин, нема потреба да се грижите за тоа што ќе им наштети на вашата кожа Оваа пена тело сунѓерот карактеристики саќе површина од двете страни, се меки и нежни да се отстрани dirties форма на телото, exfoliating, во исто време, помогне да се намали флеки, темни дамки, и груба кожа Пакет се Вклучени : 6 компјутери Туш Сунѓер.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди