.

.

New
Xeminor Ѕвезда Месечината Балон Партија Декорација Алуминиум Балон Удобно и Еколошки

Xeminor Ѕвезда Месечината Балон Партија Декорација Алуминиум Балон Удобно и Еколошки

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Материјалот е алуминиумска фолија,боја униформа,сферични убава.Спецификации : 16 инчи.Боја : злато.Лесно висеше на стрингови од тавани или прикачена на ѕид со лента.Може да биде оптоварен со воздух,користете пумпа или слама за да свират на балон.Кога инфлацијата е завршена,ве молиме да се стави на топката за малку рамен,топката доаѓа автоматски запечатување лепак и трае долго време.Исто така, може да се користи цевчиња за ослободување на воздухот и повторна употреба на балони.Боја : gold Easily висеше на стрингови од тавани или прикачена на ѕид со лента.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди