.

.

New
Замена за iRobot Roomba 611 Батеријата и Филтер - Комплет Вклучува iRobot 1 Батеријата и 1 Филтер

Замена за iRobot Roomba 611 Батеријата и Филтер - Комплет Вклучува iRobot 1 Батеријата и 1 Филтер

DEN 1891.20

Тековен
Во продавницата

Замена i Robot Roomba 611 Батеријата и Филтер.Ве молиме проверете ја вашата Roomba да бидете сигурни дека сте купување на точниот делови. 2000m Ah, 14.4 V, NICD.Една Година Гаранција.Ве молиме имајте во предвид : Ова е Up Start Батеријата бренд замена дел, не е ОЕМ производ.Овој производ не е поврзано со било ОЕМ брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Upstart Батеријата.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди