.

.

New
iMah BT183342/BT283342 2.4 V 400mAh Ni-МЗ Батеријата Компатибилен со AT&T CL82207 EL52100 EL50003 VTech CS6709 CS6609 CS6409 BL102-3 мобилен Телефон го Замени Батеријата BT166342 BT266342 BT162342 BT262342, 2-Пакет

iMah BT183342/BT283342 2.4 V 400mAh Ni-МЗ Батеријата Компатибилен со AT&T CL82207 EL52100 EL50003 VTech CS6709 CS6609 CS6409

DEN 191.76

Тековен
Во продавницата

i Mah Ryme Б1-1 BT183342/BT283342 2.4 V 400m Ah Ni-МЗ - Тип : ААА*2, Замени на оригинални Батеријата BT183342 BT283342 BT166342 BT266342 BT162342 BT262342 2 SN-AAA40 H-S-X2. Доаѓаат со 2 i Mah Ryme Б1-1 Cordless телефон батеријата пакети и заштеда на пари за купување на нови телефони.Купи со доверба.Батериите се печатени со производство датум (не истекот на рокот), За 24-еден месец по датумот на купувањето, ние i Mah Direct се грижи за сите квалитет на прашања поврзани.Дали ве молиме љубезно ве молиме да проверите на компатибилен листи за да бидете сигурни дека токму големината и право конектор.Компатибилен со Vtech Телефонски Модели : CS6114 CS61241 CS6199 CS6309 CS6319 CS6328 CS6329 CS6400 CS6409 CS6419 CS6429 CS6449 CS6509 CS6519 CS6529 CS6609 CS6619 CS6629 CS6649 CS6709 CS6719 CS6729 CS6829 CS6859 CS80100 CS81100 DS6151 DS6501 DS6511 DS6520 DS6521 DS6522 DS6601 DS6611 DS6621 DS6641 DS6642 IS7101 IS7121 LS6325 LS6375 IS6100 SN6107 SN1196 SN1197 SN6196 SN6197. Компатибилен со AT&T Телефонски Модели : CRL32102 CRL32202 CRL32302 CRL32352 CRL32452 EL52100 EL51100 EL51200 EL51250 EL52100 EL5220 EL52200 EL52210 EL52250 EL52251 EL52300 EL52350 EL52400 EL52450 EL52500 EL52510 TL30100 TL32100 TL32200 TL32300 TL90070 TL91270 TL91370 TL92220 TL92270 TL92320 TL92370 TL92420 TL92470 TL90071 TL92271 TL92371 TL92471 TL96271 TL96371 TL96471. Компатибилен со AT&T Телефонски Модели : CL80101 CL80103 CL81101 CL81201 CL81211 CL81301 CL82101 CL82201 CL82251 CL82301 CL82311 CL82313 CL82351 CL82353 CL82401 CL82451 CL82501 CL82551 CL82601 CL80111 CL83101 CL83201 CL83251 CL83301 CL83351 CL83401 CL83451 CL83551 CL84101 CL84102 CL84152 CL84202 CL84252 CL84342 CL84352 CL83101 CL83201 CL83143 CL83301 CL83351 CL83401 CL83451 CL84100 CL84200 CL84250 CL84300. Напон : 2.4 V. Капацитет : 400m Ah.Тежина : 17.5 g/0.61 оз на батеријата пакет.Тип : Ну-МЗ.Батерија : Yes.Големина : AAA*2 клетки.Димензија : 44*20.2*10мм/1.73*0.79*0.39 инч.Во текот-напон, над-струја, во текот-бесплатно, и кратки-коло заштита.Ниска само-отпуштање, Брзо и Брзо полнење & Најдобри жица Должина на просторот.Изберете еден подобар од купување на нови телефони.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди