.

.

New
Батеријата Складирање Кутија, DIY Инсталација Повтори Расклопување Трајни Црна/Бела Брзо Полнење на Батеријата Кутија, Преносни Не Заварување за Мобилен Телефон Бр

Батеријата Складирање Кутија, DIY Инсталација Повтори Расклопување Трајни Црна/Бела Брзо Полнење на Батеријата Кутија,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Парична казна изработка, DIY инсталација, уживаат во забавата на DIY.Ги поддржува сите модели на мобилниот телефон за полнење.Професионална изработка, стабилни карактеристики и висока сигурност.Мали димензии и лесен, лесен за носење и чување, лесен за употреба.Направени од високо квалитетна ABS материјали, цврсти, трајни и долг животен век.Функција : 1. Направени од високо квалитетна ABS материјали, цврсти, трајни и долг животен век.2. Парична казна изработка, DIY инсталација, уживаат во забавата на DIY.3. Ги поддржува сите модели на мобилниот телефон за полнење.4. Мали димензии и лесен, лесен за носење и чување, лесен за употреба.5. Професионална изработка, стабилни карактеристики и висока сигурност.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Мобилен Моќ Box Material : ABSOptional Боја : Црна, White Battery Модел : 18650(Не се Вклучени)Може да се Инсталира на Батеријата Мобилен : 4 Weight : Прибл. 88g Any USB порт може да го поддржи брзо полнење, кога користите две или повеќе места во исто време, поддршка 5 VQuick полнење specifications Integrated QC2.0/QC3.0 излез брзо полнење protocol Integrated Висок напон Брзо Полнење Протокол за Влез/излез брзо полнење protocol Integrate AFC (Брзо Полнење Протокол) Влез/излез брзо полнење protocol Integrate SFCP (Брзо Полнење Протокол) Влез/излез брзо полнење protocol Integrated SF ЈП+ 1.1 9 v / 2.0 A; 12 v / 1.5 APackage Листа : 1 x Mobile Моќ Box1 x Поделба Blade1 x Додаток за Полнење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди