.

.

New
Полначи & Полнење Доковите за PSP Преносни Батеријата Адаптер за полнење за Sony PSP 1000 2000 3000

Полначи & Полнење Доковите за PSP Преносни Батеријата Адаптер за полнење за Sony PSP 1000 2000 3000

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Изработени од еко-пријателски материјал, полнач е мал и лесен.Без адаптер за PSP е потребно, решавањето на проблемот на преземање премногу.Тоа е пренослив и удобен за вас да ги користите.Индикатор може да се прикаже на полнење ситуација во реално време.Полначот има долг животен век чија работното време, додаде до триесет илјади часа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди