.

.

New
CffdoiFanh Бенто Кутија, Бенто Кутија,Плоштад храна контејнер,со 3 Прегради Leakproof детска Храна Контејнер за Складирање Голема за на Училиште и Сл Патување,Микробранова п

CffdoiFanh Бенто Кутија, Бенто Кутија,Плоштад храна контејнер,со 3 Прегради Leakproof детска Храна Контејнер за Складирање

DEN 455.76

Тековен
Во продавницата

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик.Тоа е БЕЗБЕДНО опција за Вас и за Вашето Семејство, тоа е исто така Добра за животната Средина, СОВРШЕН за на училиште, канцеларија, патувања, излети, кампување. ❥Оваа салата ручек кутија оброк првично сад е микробранова, машина за миење на садови и замрзнувач безбедно; Температура отпор : -20 ° C до + 120 ° C. ве молиме НЕ топлина оваа бенто кутија за ручек кутија со микробранова за повеќе од 3 минути, и горниот капак & внатрешна капак и прибор за јадење поставен НЕ е погоден за микробрановите!. ❥Овој модерен и практичен бенто ручек кутија за ручек сад е погодна за возрасни, деца, мажи, жени, тинејџерите и студентите, кои може да се користат било каде, како за на работа, на училиште, за пикник, за кампување и така натаму. ❥Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори на вашите e-mail пораки во рок од 24 часа.Ви посакувам среќен шопинг!. ❥Совршен за чување на овошје, зеленчук, суши, бисквити, бонбони, тестенини, сендвичи и др.❥На прегради спречи tainting со мириси,оброци се повеќе вкусни, и тие може да донесе повеќе видови на храна.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди