.

.

New
Fuck Плевел Рак бенто кутија двострано тока излезе храна кутија двоен слој за Преносни ручек кутија

Fuck Плевел Рак бенто кутија двострано тока излезе храна кутија двоен слој за Преносни ручек кутија

DEN 645.60

Тековен
Во продавницата

Материјал структура : Пченица влакна+PP (двојно-layer дизајн+лажица+вилушка).Производ перформанси : Нашата бенто кутија користи двојно-layer страна тока дизајн.Двојно-layer запечатен контејнер ви помага да се контролира служат големината и ефективно одржување на свеж и оригинален вкус на храната.Во исто време, тоа е лесно да се носат без да се грижиш за храна spills.Појавување на садовите го прави полесно за вас да имаат јадење искуство надвор.Применливи сценарија : Можете да го користите во секое време, насекаде, колку што ќе треба да се јадат надвор од дома.Може да се јаде храна подготвена од себе или за вашето семејство, за долго време без да се јадат готова брза.Можете исто така да им даде на тоа како убава подарок за пријатели и роднини.Перење инструкции : се Мијат со вода и повторна употреба.Посебна Забелешка : производот е предмет на вистински производ, и воведување е за повикување само.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.На традиционално дизајниран двојно-layer бенто ручек кутија обезбедува удобен начин да се носат храна за вас и вашето семејство, кога ќе оди надвор.Тоа е супер погодна за луѓе од сите возрасти.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди