.

.

New
Монтреал Expos MLB '47 Легенда МВП Ззп | Прилагодлив - Морнарица - Една Големина

Монтреал Expos MLB '47 Легенда МВП Ззп | Прилагодлив - Морнарица - Една Големина

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

100% памук изми капа.Извезена тим лого на предната страна.Прилагодливи материјал назад затворање со метален клип.На Монтреал Expos MLB Легенда МВП Капа со '47 Бренд карактеристики : - 100% памук - Везени тим логото на предната - Прилагодлив материјал назад затворање со метален клип.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди