.

.

New
Фокс Жените Fox & Синџири Неструктурирани Шапка

Фокс Жените Fox & Синџири Неструктурирани Шапка

DEN 672.00

Тековен
Во продавницата

63% Полиестер, 34% Памук, 3% Spandex.Увезени.Тока затворање.Машина За Миење.Неструктурирани круна.Пред синџир бод везови.Страна панел, двојно везени претходно биле вклучени.Фокс главата знаме етикета на грбот.Прилагодливи слајд затворање.Неструктурирани прилагодливи шапка, пред синџир бод везови, од страна на панел двојно везени претходно биле вклучени, прилагодлив слајд затворање, Fox главата знаме етикета на грбот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди