.

.

New
Carhartt Мажите Влага Wicking Брзо Сува Ashland Капа

Carhartt Мажите Влага Wicking Брзо Сува Ashland Капа

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

100% Памук.Увезени.Предвремени затворање.Рака Мие Само. 100 проценти цврста рака памук патка.Carhartt сила sweatband се бори мириси и нејзиниот брз сува технологија фитили далеку пот за удобност.Структуриран, висок профил капа со рамен гребенот стакло.Прилагодлив се вклопуваат со пластични затворање.Carhartt етикета пораби на предната страна.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди