.

.

New
DECKY Станот Бил Опремени Flex Капа - Портокал

DECKY Станот Бил Опремени Flex Капа - Портокал

DEN 419.76

Тековен
Во продавницата

акрилик/волна.Опремени затворање.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил, 12% волна, и 3% spandex.Една големина одговара на повеќето со, фитинг до 7 1/2. Опремени со еластична внатрешна шапка бенд.Возрасни/Унисекс.Круна мерки 4 инчи длабоки.Цврст во боја, flex топка капа за мажите и жените.6 мали вентилација дупки се сместени на секој панел на круната.Законот е беспомошна, рамни, и обоени под.Пред 2 панели на круната се изградени.6 панели.Висок профил.Нашите флексибилни опремени топка капа е совршен додаток за било која од вашите активности на отворен или затворен функции како топка игри, вечера, кината и други сали.Цела Сезона.7.5(W) X 10.5(L) X 4(Ж) инчи.Дебели, мек и лесен материјал.Достапни во различни бои и стилови.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди