.

.

New
Intaglio од Полињата за & Barton Sterling Silver Бифтек Нож го Поставите 4pc HHWS Обичај

Intaglio од Полињата за & Barton Sterling Silver Бифтек Нож го Поставите 4pc HHWS Обичај

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Состав : Стерлинг Сребро.Производител : Reed & Barton.Тип : Бифтек Нож Во Собата.Возраст : Пост-1940 Година. INTAGLIO ОД ПОЛИЊАТА за BARTON Sterling silver шупливи се справи со не ' рѓосувачки serrated сечилото БИФТЕК НОЖ го ПОСТАВИТЕ 4-ПАРЧЕ СОПСТВЕНИ НАПРАВЕНИ 8 1/2 во моделот INTAGLIO ОД ПОЛИЊАТА за BARTON. Тоа е monogrammed (monos варира) и е во одлична состојба. Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди