.

.

New
liushop Куче Гајба Куче Кафез Мачка Кафез Плоштадот Цевка Куче Кафез Миленичиња Куче Кафез Куче Куќата Зајакот Кафез Материјали Бели со Светларникот Куче Кафез

liushop Куче Гајба Куче Кафез Мачка Кафез Плоштадот Цевка Куче Кафез Миленичиња Куче Кафез Куче Куќата Зајакот Кафез Материјали

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Издржливи куче гајба дизајн создава безбедно место за вашиот миленик додека сте далеку и обезбедува за вашето куче е instinctual ден инчи инстинкти.Производ големина : S : 62*46*57cm се препорачува за мали кучиња во рамките 7.5 kg, M : 78*54*73cm се препорачува за мали и средни кучиња во 15kg, L : 110*73*95cm се препорачува за средни и големи кучиња во 40lg.На врвот светларникот е дизајниран за лесно хранење, светларникот може да се отвори за слободно, и тока дизајн.Двојно вратата автоматско заклучување дизајн е дизајниран автоматски да ја заклучува вратата што е можно вратата се турка.Анти-судир функција им овозможува на вратата да се отвори со подигање нагоре.Кафез линк донесува орев линк, што е постабилна и издржливи.Ако вашето куче кафез има било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт us Product име : куче cage Material : Ironprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината пред купување.Поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од околу 0-3cm, ве молиме understand2. Производ слики не се вклучуваат предмети освен products3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало боја разлики може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само.Димензиите се мерени рачно.Секоја променлива може да биде различен.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви благодариме.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди