.

.

New
ZHANGJINYISHOP Птичји Кафез Мала Птица Budgerigar Peony Папагал Птичји Кафез Акрилик Транспарентен Plexiglass Одгледување на Украсни Инкубатор Птичји Кафез за Parakeets и Finches Лет Кафез (?

ZHANGJINYISHOP Птичји Кафез Мала Птица Budgerigar Peony Папагал Птичји Кафез Акрилик Транспарентен Plexiglass Одгледување

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Мека, грациозен ткаенина им овозможува на циркулацијата на воздух, и да не блокира светлина, па вашиот птица кафез внатрешни работи останува светла. 1. Структура : Кога чистење на дното на садот, постои решетка на дното за да се спречи птици од летање далеку.Тоа може да се преземат за време на чистење и може да се печете директно со вода, што е многу погодно.Надворешни виси резерви можат да заштедат простор и ефикасно да се спаси внатрешен простор, дозволувајќи им на птици да уживате. 2. Димензии : 47 CM×31 CM×43.5 CM / 18.5 инчи × 12.2 инчи × 17.1 инчи. 3. Материјал : plexiglass. 4. Пространа простор : Птица гнездо е најмногу погоден за мали и средни птици, како што се папагали, cockatoos, macaws, parakeets, lovebirds, canaries, папагали, гулаби, finches и quails.ДАДЕ НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА ПТИЦА Милениче птица јаже костур ,совршена декорација за вашиот птичји кафез.Идеален за птици да се вежба, да се Забавуваат додека развивање на рамнотежа и координација вештини.Име на производ : птица cage Product материјал : plexiglass Product боја : погледнете ја сликата на екранот!Применливи сцена : погодна за внатрешна и надворешна use Quickly : 1. Ве молиме потврдете го големината и бојата пред купување.2. Рачно мерење на големината, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, благодарам you3. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.4. Поради разликата помеѓу светлината и снимање агол или на светлината под екранот, може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ги реши овие проблеми, како е можно поскоро.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди