.

.

New
Blackhead Смена Алатка 5pcs Comedone Extractor Алатка Акни, Отстранување Комплет од не ' Рѓосувачки Челик Pimple Пукање Комплет Blemish Whitehead Отстранување со Пластична Кутија

Blackhead Смена Алатка 5pcs Comedone Extractor Алатка Акни, Отстранување Комплет од не ' Рѓосувачки Челик Pimple Пукање

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

На самото место и blackhead смена алатка комплет вклучува крцкањето на акни игли, акни игли, акни клипови, итн.Тоа е ергономски дизајниран и лесно можат да бидат управувани на лицето, Т зона, Носот, Брадата или други позиции.Blackhead смена pimple extractor алатка ви помогне да ги отстраните blackheads well Widely користи : ефективни comedone extractor дека може да го задржи вашето лице чиста и мазна, без да потрошите многу време и пари во салон за убавина.На самото место и blackhead смена алатка комплет вклучува крцкањето на акни игли, акни игли, акни клипови, итн.Не се лизга се справи со дизајн : ова comedone extractor zit користи не се лизга се справи со дизајн.Blackhead Смена Алатка 5 Pcs Comedone Extractor Алатка Акни, Отстранување Комплет од не ' Рѓосувачки Челик Pimple Пукање Комплет Blemish Whitehead Отстранување со Пластични Box Convenient патување : 5 парчиња, Мала големина, Погодно за чување и транспорт, И само зема мал простор во чанта или куферот.Ве молиме погледнете го вториот производ слика за детални големината на носот blackhead смена алатка.Широко се користи : ефективни comedone extractor дека може да го задржи вашето лице чиста и мазна, без да потрошите многу време и пари во салон за убавина.Тоа им помага да се отстрани blackheads, Whiteheads, Акни, мрсни честички и акни, Решавање на разни кожа на лицето проблеми, И да се избегне инфекција.Blackhead смена pimple extractor алатка ви помогне да ги отстраните blackheads добро.Тоа им помага да се отстрани blackheads, Whiteheads, Акни, мрсни честички и акни, Решавање на разни кожа на лицето проблеми, И да се избегне инфекција.за да ги задоволат вашите различни needs High-квалитетни материјали : сите blackhead смена алатка нерѓосувачки челик се направени од не ' рѓосувачки челик, Корозија-отпорни, Безбедно да се disinfect, Лесно да се чисти, Може да се користи за различни видови на кожата (како што се чувствителни лице, Мрсна кожата, Сува кожа, Особено погоден за акни на кожата), Blackhead смена алатка во собата може да се минимизира ризикот од infection Multi-функционални и почиста blackhead extractor алатка : на blackhead смена акни extractor е повеќе хигиенска од прсти.На акни, отстранување комплет се користи за да се отстрани различни големини на blackheads/whiteheads, Miliary осип, Мозолчиња, Флеки, И затнат порите.Дијамант текстура помага подобро да го контролирате притисокот за време на употреба, Осигурувајќи дека секој чекор може да се заврши со одлична контрола и прецизност, И спречување на оштетување на кожата.Мулти-функционални и почиста blackhead extractor алатка : на blackhead смена акни extractor е повеќе хигиенска од прсти.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди