.

.

New
Revlon Colorsilk Амонијак Слободни Постојан Haircolor Ниво 3 8N Светлина Русокоса 81 со Revlon

Revlon Colorsilk Амонијак Слободни Постојан Haircolor Ниво 3 8N Светлина Русокоса 81 со Revlon

DEN 359.76

Тековен
Во продавницата

Амонијак Бесплатно со негување на свила протеини.Светли, богата боја во опсег од 41 брилијантен нијанси.Длабинско кондиционирање боја technoloogy продира секое влакно за убави, природни, останете вистинската боја.Revlon Colorsilk Амонијак Слободни Постојан Haircolor Ниво 3 8 N Светлина Русокоса 81 со Revlon.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди