.

.

New
Бебе Страна Snap Bodysuit Сет, Памук Момче Девојка Унисекс Кимоно Onesie, 4 Пакет

Бебе Страна Snap Bodysuit Сет, Памук Момче Девојка Унисекс Кимоно Onesie, 4 Пакет

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Предвремени затворање.Лесно да го промените вашето бебе со страна предвремени затворање.Отворам onesie само како кошула и место на вашето бебе во внатрешноста.Заврши страни и да го затворите прилепува на страната и на дното.Нема потреба да се наруши вашиот малку еден и мора да се повлече кошула над глава.Одлично за ноќ време пелена промени за да не се наруши бебе!.Нашите кимоно стил snap bodysuits се направени со Мека 100% Памук и YKK Никел Слободни Прилепува.Остатокот увери дека нема штетни хемикалии ќе дојде во контакт со вашите малку еден на кожата.Нашите клиенти се себе си за нашите памук квалитет - супер меки и не се тенки, ниту се види преку.Гумени ракавици Ракави (Mitten Ракави) за да се спречи гребење на СИТЕ долг ракав bodysuits.ПОДОБРЕНА ОДГОВАРА : Ние го слушаме нашите клиенти и подобрување на ракавот должина на нашиот Долг Ракав Bodysuits.Совршен за новороденчињата!Лесно да го промените вашето бебе со страна предвремени затворање.Отворам onesie само како кошула и место на вашето бебе во внатрешноста.Заврши страни и да го затворите прилепува на страната и на дното.Нема потреба да се наруши вашиот малку еден и мора да се повлече кошула над глава.Одлично за ноќ време пелена промени за да не се наруши бебе!Нашите кимоно стил snap bodysuits се направени со Мека 100% Памук и YKK Никел Слободни Прилепува.Остатокот увери дека нема штетни хемикалии ќе дојде во контакт со вашите малку еден на кожата.Нашите клиенти се себе си за нашите памук квалитет - супер меки и не се тенки, ниту се види преку.Гумени ракавици Ракави (Mitten Ракави) за да се спречи гребење на СИТЕ ДОЛГ ракав bodysuits : 0-3 месеци 3-6 месеци 6-12 месеци.Ние го слушаме нашите клиенти и подобрување на ракавот должина на нашиот Долг Ракав Bodysuits.Во ПОТРАГА ПО распродадени ГОЛЕМИНА на : e-mail продавачот, Малку Лола САД да се додаде на waitlist и ние ќе ви e штом тоа ќе е пак во парк.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди