.

.

New
Зајакот Кожи Доенчиња'5 мл. Бебе Rib Круг Рамо Bodysuit, NB, ХЕДЕР

Зајакот Кожи Доенчиња'5 мл. Бебе Rib Круг Рамо Bodysuit, NB, ХЕДЕР

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

100% Чешлани Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење. 6 мл., 100% чешлани ringspun памук 2x1 ребро.двоен-игла ребрести обврзувачки за вратот и armholes.двоен-игла hemmed дното.Бело е пораби со 100-процентно-памук конец. 100% чешлани ringspun памук; 1 × 1 бебе ребро; двојно-игла ребрести обврзувачки за вратот, armholes, рамената и дното; засилен три-брзо затворање; flatlock шевовите; Бело е пораби со 100% памук конец.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди