.

.

New
Глобалната Решетка ST-180 Тешки-должност Чудак Стои со Outriggers

Глобалната Решетка ST-180 Тешки-должност Чудак Стои со Outriggers

DEN 11279.76

Тековен
Во продавницата

Глобалната Решетка ST-180. ST-180 - Решетка Адаптер Продава Одделно ЕКСТРА ТЕШКИ КУЛА LIFTER W/OUTRIGGERS МАКС ВИСИНА 18 (5.5 m) MAX ВЕРТИКАЛНА ОПТОВАРУВАЊЕ 440lbs.ВМЕТНУВАЊЕ ДИЈАМЕТАР 2 5/8" (58mm) ЕДИНИЦА ТЕЖИНА 229lbs. (104 килограми).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди