.

.

New
HUYUE 100Pcs 5X10mm Мешани 6 Бои Круг Метал Ноктите Бележник Додатоци Занаети Разубавувањето Обувки Декоративни сврзувачки елементи (Боја : Пиштол Црна)

HUYUE 100Pcs 5X10mm Мешани 6 Бои Круг Метал Ноктите Бележник Додатоци Занаети Разубавувањето Обувки Декоративни сврзувачки

DEN 1401.60

Тековен
Во продавницата

Неверојатна креативна производство на декорација, чевли, ремени, јакни, куче јаки, облека и повеќе кожа занаети.Можете да ги красат со различни бои за да додадете малку сјај или убавината на ракотворби.Совршен за украсување на вашите чанти, ремени, чизми, јакни, куче јаки, тексас панталони, види wristbands, облека, ремени, ранци, капи, паричници, јакни, фармерки, и повеќе рачно изработени предмети.Ако имате било какви прашања или сугестии, ве молиме слободно да ги споделите со нас.Нашиот тим ќе ви обезбеди со искрена и квалитет на услуга во рок од 24 часа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди