.

.

New
Amzer Силиконска Кожа Желе Случај за полнење за Motorola ЦИТРУС WX445 - Портокал

Amzer Силиконска Кожа Желе Случај за полнење за Motorola ЦИТРУС WX445 - Портокал

DEN 118.56

Тековен
Во продавницата

Модерен & флексибилни Amzer Желе Случај за новиот Motorola ЦИТРУС WX445!.На Amzer Желе Случаи се направени од издржлив премиум силикони.Нејзините специјални анти-прашина и нула бесплатно својства, ги зачувува вашите телефони блескав изглед.Ви помага да го заштитите вашиот уред од лизгање на меки површини или агол површини.Прецизни cutouts даде лесен пристап до сите функционалности.На Amzer Портокал Желе Случај е направена од 100% премија силикони и е одличен, светло-тежина опција за заштита на вашиот Motorola ЦИТРУС WX445. На трајни силикони апсорбира било шок вашиот Motorola ЦИТРУС WX445 може да се добие од било случајно капки или испакнатини, имајќи го исто како и нова.Непречено силикони ти дава сигурни и трајни контрола врз вашиот Motorola ЦИТРУС WX445 и ги лизгање на рамни површини.Имате целосен пристап до вашиот Motorola ЦИТРУС WX445 без отстранување од случајот.На Желе Случај е навистина како втора кожа и мора да има додаток!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди