.

.

New
(2) 9 Кабинет Кука - ДС-134 - Антички Стил Кука Око Врата Latch, Гроздобер Црна леано Железо Заврши

(2) 9 Кабинет Кука - ДС-134 - Антички Стил Кука Око Врата Latch, Гроздобер Црна леано Железо Заврши

DEN 455.76

Тековен
Во продавницата

9" Декоративни Железо око кука latch.Ковано железо антички стил.Автентично убава - Полн со карактер.Боја - Црна оксид.Монтажа болт хардвер вклучени.Убава декоративни кабинет кука око latch.Тешки и со голем автентични се чувствуваат.Одлично за кабинети, врати, гејтс, крпа носителот користете ја вашата имагинација.Изграден за да трае и вклучува хардвер монтажа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди