.

.

New
Алба Botanica Навлажнувачки Крем За Бричење F Оригинални Мажите И Жените Кокос Вар - 8 Fl Мл

Алба Botanica Навлажнувачки Крем За Бричење F Оригинални Мажите И Жените Кокос Вар - 8 Fl Мл

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Насоки : нанесете тенок слој на крем над кожата навлажнета со топла вода.Бричат, нормално, миење на жилет често.Најдобри кога се користи ретко.За нормална до сува кожа.Состојки : Аква (Вода), Глицерин, Caprylic/Capric Триглицериди, Carbomer, Citrus Aurantifolia (Вар) Масло, Cocos Nucifera (Кокос) Масло(1), Глицин Soja (Соја), Масло, Prunus Amygdalus Dulcis (Сладок Бадем) Масло, Simmondsia Chinensis (Јојоба) Семе На Нафта(1), Aloe Barbadensis Лист Сок(1), Calendula Officinalis Цвет Екстракт(1), Камелија Sinensis Leaf Екстракт(1), Chamomilla Recutita (Matricaria) Екстракт Од Цвет(1), Цитрус Медика Limonum (Лимон) Екстракт, Калиум Хидроксид, *** Tocopheryl Ацетат, Алкохол(1), Benzyl Alcohol, Caprylyl Гликол, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Limonene, Вкус, Мирис (Parfum). (1)Сертифицирани Органски Состојка хипоалерген/Не Груби Сулфати/Не Parabens или Phthalates.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди