.

.

New
Yardley Лондон Утро Dew Миризливи Talc Со Царски Јасмин Миризливи Talc за Жените 250g пакет на 2pc

Yardley Лондон Утро Dew Миризливи Talc Со Царски Јасмин Миризливи Talc за Жените 250g пакет на 2pc

DEN 129.60

Тековен
Во продавницата

✔ Луксузни миризливи talc остава кожата со чувство мека и миризлива сите ден да Уживате во современа, елегантен, софистициран се чувствуваат со Злато спектар на Yardley Talc.Како освежување како некогаш.Дизајнирани да одговараат на сите. ✔ Се применува на сите делови на телото по туш за свежа се чувствуваат. ✔ Уживаат во современа, елегантен, софистициран се чувствуваат со Злато спектар на Yardley Talc.Како освежување како некогаш.Дизајнирани да одговараат на сите. ✔Пакет Содржина : 2pc Yardley Лондон , Количина : 250g.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди