.

.

New
Њујорк Pepita Прашина Поставите 239g

Њујорк Pepita Прашина Поставите 239g

DEN 753.60

Тековен
Во продавницата

Мека гума усна обезбедува нечистотија лесно се апсорбира.Раката четка, исто така, има практичен закачалка и заштита од гребење на работ има гумени усна.Практичен и декоративни.Со атрактивни не-нула Pepita печати.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди