.

.

New
Bcatips Земјата Циклус Isolator Помошен Аудио Бучава Филтер се Елиминира Автомобил Електрична Бучава Убиец со 3.7 Мм Аудио Кабел за Домашна Стерео

Bcatips Земјата Циклус Isolator Помошен Аудио Бучава Филтер се Елиминира Автомобил Електрична Бучава Убиец со 3.7 Мм Аудио

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Карактеристики. 1. Изолација дизајн : Овој тип на аудио isolator усвојува изолација дизајн и има широк спектар на секојдневна употреба. 2. дека најдобар подарок : Овој тип на аудио isolator е добар избор дали ќе го даде за себе или за другите. 3. Широк спектар на употреба : овој тип на аудио isolator е мора да имаат Компатибилен со вашиот секојдневен живот. 4. Подобрување на семејството вкус : оваа аудио isolator може да ја олесни вашиот живот и да го подобрат вашето семејство вкус.Карактеристики 1. Изолација дизајн : Овој тип на аудио isolator усвојува изолација дизајн и има широк спектар на секојдневна употреба. 2. дека најдобар подарок : Овој тип на аудио isolator е добар избор дали ќе го даде за себе или за другите. 3. Широк спектар на употреба : овој тип на аудио isolator е мора да имаат Компатибилен со вашиот секојдневен живот 4. Подобрување на семејството вкус : оваа аудио isolator може да ја олесни вашиот живот и да го подобрат вашето семејство вкус 5. Добро Компатибилен со секојдневна употреба : дека аудио isolator заштедува простор и време и носи удобноста на вашиот живот.Опис на Овој тип на аудио isolator има добра звучна изолација и широк спектар на апликации.Тоа е суштински секојдневно добра работа Компатибилен со вас.Спецификации Материјал : ABS Големина на : 110*30*70 (mm) Напон : 12 (V)Пакет се Вклучени 1*аудио isolator Notes : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Благодарение Компатибилен со вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди